JE PRO MĚ DŮLEŽITÉ, ABY SE VE FIRMĚ CÍTILI LIDI DOBŘE!

„Všechny zaměstnance vnímám jako své kolegy a partnery. Přestože je nás již více než 150, stále je pro mě důležitý individuální přístup ke každému člověku. S většinou se znám osobně a můžeme tak k sobě být otevření a jednat na rovinu. Stojím si za tím, že co slíbím, to dodržím.“

Robert Svědík

majitel společnosti

Napište nám Podívejte se, jak to u nás vypadá Firma s rodinnou atmosférou
 

Řidič vnitrostátní dopravy skupiny B

Máte řidičské oprávnění typu B? Pojďte pracovat k nám! Jezdí se pondělí–pátek po ČR a dvakrát týdně se dostanete i do zahraničí. Každý den jste doma a nakládku máte v Dolních Jirčanech.
Zjistit více
 

Řidič vnitrostátní dopravy skupiny B - Budoucí řidič kamionu

Máte řidičské oprávnění typu B a chcete si brzy udělat C+E? Pojďte pracovat k nám, pomůžeme vám zvýšit kvalifikaci. Vše zařídíme a také zafinancujeme!


Již po prvním odpracovaném měsíci a poté, co se vzájemně poznáme, můžete začít řešit zvýšení kvalifikace. Jezdí se pondělí–pátek po ČR a dvakrát v týdnu se dostanete i do zahraničí. Každý den jste doma a nakládku máte v Dolních Jirčanech.Zjistit více
 

Řidič vnitrostátní dopravy skupiny C+E

Hledáme řidiče na přepravu v rámci ČR a SR. Začínáte v brzkých ranních hodinách a nakládka je v Dolních Jirčanech. Práce je u nás od pondělí do pátku, víkendy jste doma.

Zjistit více
 

Řidič vnitrostátní dopravy skupiny C

Hledáme řidiče na přepravu v rámci Česka a Slovenska. Začíná se v brzkých ranních hodinách a nakládka je v Dolních Jirčanech. Pracujete od pondělí do pátku, o víkendu jste doma.

Zjistit více
 

Skladník

Je vám v práci horko? To v našich vychlazených skladech neznáme! Přidejte se k super partě. Nabízíme práci na HPP, proplacené přesčasy, věrnostní program, roční bonus a další výhody. Vše vás naučíme a když budete mít zájem, pomůžeme vám získat oprávnění na VZV.

Zjistit více
 

Řidiče nebo posádka MKD - Náborový příspěvek 25 000,-Kč

V rámci cest se podíváte do Španělska, Francie, Německa a Beneluxu. Vyjíždí se ze sídla společnosti v Dolních Jirčanech. V rámci bezpečnosti a rychlosti přepravy jezdíte v autě dva.
Zjistit více

Kontaktní formulář

zpracováním osobních údajů