JE PRO MĚ DŮLEŽITÉ, ABY SE VE FIRMĚ CÍTILI LIDI DOBŘE!

„Všechny zaměstnance vnímám jako své kolegy a partnery. Přestože je nás již více než 150, stále je pro mě důležitý individuální přístup ke každému člověku. S většinou se znám osobně a můžeme tak k sobě být otevření a jednat na rovinu. Stojím si za tím, že co slíbím, to dodržím.“

Robert Svědík

majitel společnosti

Napište nám Podívejte se, jak to u nás vypadá Firma s rodinnou atmosférou
 

Řidič/ka nebo posádka MKD s turnusem 21+7, 14+7

Máš zájem o turnusy 21+7, 14+7? Chceš pracovat a mít více času na rodinu či soukromí? Pojď k nám…my ti dokážeme vyjít vstříc. Zavolej a dozvíš se víc…Vyjíždí se ze sídla společnosti v Dolních Jirčanech.

Zjistit více
 

Řidič/ka vnitrostátní dopravy skupiny C+E

Hledáme řidiče na přepravu v rámci ČR a SR. Začínáte v brzkých ranních hodinách a nakládka je v Dolních Jirčanech. Práce je u nás od pondělí do pátku, víkendy jste doma.

Zjistit více
 

Řidič/ka vnitrostátní dopravy skupiny C

Hledáme řidiče na přepravu v rámci Česka a Slovenska. Začíná se v brzkých ranních hodinách a nakládka je v Dolních Jirčanech. Pracujete od pondělí do pátku, o víkendu jste doma.

Zjistit více
 

Řidiče nebo posádka MKD

Budeš jezdit do Španělska, Francie, Německa, Beneluxu. Vyjíždí se ze sídla společnosti v Dolních Jirčanech. Jezdíš 5 dnů a 2 dny máš volno. V případě, že chceš více volna, pojď k nám jezdit turnusy.

Zjistit více

Kontaktní formulář

zpracování osobních údajů