Mezinárodní přeprava

Poskytujeme špičkové služby v mezinárodní přepravě zboží. Specializujeme se především na západní Evropu, ale zajistíme pro vás spolehlivou přepravu v rámci celé Evropské unie. Vlastníme rozsáhlý vozový park pro všechny vaše potřeby.

ZAŘÍDÍME PRO VÁS PŘEPRAVU PO EVROPĚ

Pošlete své zboží do Evropy s námi. Dovezeme jej rychle (většina vozidel jezdí v dvojposádce), kvalitně a bezpečně. Samozřejmostí je samostatný monitoring tahače i návěsu, možnost spuštění alarmu z kabiny řidiče, door senzory a přídavné zámky. Vybaveni a vyškoleni jsme i na přepravu zboží cenného nebo vyžadujícího režim ADR.

Specializujeme se na přepravu chlazeného a mraženého zboží. Všechny návěsy jsou v izotermickém provedení, osazené výkonnou chladicí jednotkou a dělicími příčkami pro dosažení různých teplot v prostoru. Naše flotila disponuje i dvoupatrovými návěsy pro přepravu 66 palet. Vozový park pravidelně po třech letech obnovujeme, využíváme především značky MAN, DAF a SCANIA.

 

Náš vozový park

  Vnitřní rozměry Počet vozů Užitečné zatížení Počet paletových míst ADR vybavení Teplotní rozsah Speciální vybavení Galerie

PLACHTOVÉ NÁVĚSY (26 T)

13,6m × 2,5m × 2,6m 2 13,6m × 2,5m × 2,6m 33 - - - Otevřít galerii

CHLADÍRENSKÉ NÁVĚSY (23T)

13,2m × 2,48m × 2,4m 38 13,2m × 2,48m × 2,4m 33 – 66 ano -30 °C až +30 °C dvojitá podlaha dvě různě řízené teploty dělící příčky, euroháky Otevřít galerii

Kontaktní formulář

zpracování osobních údajů