JE PRO MĚ DŮLEŽITÉ, ABY SE VE FIRMĚ CÍTILI LIDI DOBŘE!

„Všechny zaměstnance vnímám jako své kolegy a partnery. Přestože je nás již více než 150, stále je pro mě důležitý individuální přístup ke každému člověku. S většinou se znám osobně a můžeme tak k sobě být otevření a jednat na rovinu. Stojím si za tím, že co slíbím, to dodržím.“

Robert Svědík

majitel společnosti

Napište nám Podívejte se, jak to u nás vypadá Firma s rodinnou atmosférou
 

Řidiče nebo posádka MKD

Budete jezdit do Španělska, Francie, Německa, Beneluxu. Vyjíždí se ze sídla společnosti v Dolních Jirčanech. Jezdíte 5 dnů a 2 dny máte volno. V případě, že chcete více volna, pojďte k nám jezdit turnusy.

Zjistit více
 

Řidič/ka vnitrostátní dopravy skupiny C+E

Hledáme řidiče na přepravu v rámci ČR a SR. Začínáte v brzkých ranních hodinách a nakládka je v Dolních Jirčanech. Práce je u nás od pondělí do pátku, víkendy jste doma.

Zjistit více
 

Řidič/ka vnitrostátní dopravy skupiny C

Hledáme řidiče na přepravu v rámci Česka a Slovenska. Začíná se v brzkých ranních hodinách a nakládka je v Dolních Jirčanech. Pracujete od pondělí do pátku, o víkendu jste doma.

Zjistit více
 

Řidič/ka skupiny B - Budoucí řidič kamionu

Máte řidičské oprávnění typu B a chcete si brzy udělat C+E? Pojďte pracovat k nám, pomůžeme Vám zvýšit kvalifikaci. Vše zařídíme a také zafinancujeme!


Již po prvním odpracovaném měsíci a poté, co se vzájemně poznáme, můžete začít řešit zvýšení kvalifikace. Jezdí se pondělí–pátek. Nakládku máte v Dolních Jirčanech.Zjistit více

CONTACT US!

the terms of personal data processing