O společnosti

Vážení obchodní přátelé,
historie společnosti Frost Logistisc a.s. se začala psát v roce 1999, kdy byla založena firma Bus Servis H&S s.r.o.. Pod názvem Frost Logistics s.r.o. jsme působili na trhu od roku 2006 a na základě postupného vývoje jsme se v roce 2018 transformovali do aktuálního názvu Frost Logistics a.s.. Vlastníkem společnosti a předsedou představenstva je pan Robert Svědík.

Hlavními podnikatelskými aktivitami FROST Logistics a.s. jsou:

  • Vnitrostátní silniční motorová doprava nákladní
  • Mezinárodní silniční motorová doprava nákladní
  • Skladování zboží a manipulace s nákladem
  • Zasilatelství
  • Provozování čerpacích stanic pohonných hmot
  • Technické činnosti v dopravě

FROST Logistics a.s. nabízí svým zákazníkům komplexní dopravní služby, které jsou optimálním řešením Vašich potřeb. Dlouhodobý nárůst poptávky nás také vede k soustavnému zvyšování kvality i rozsahu nabídky poskytovaných služeb. Naším cílem je nabídnout Vám adekvátní služby na vysoké úrovni.

FROST Logistics a.s. si uvědomuje význam kvalitní logistiky při zabezpečování přepravy a skladování Vašich komodit. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli investovat do výstavby nového logistického centra v Dolních Jirčanech, které je v provozu od roku 2007 a zabývá se skladováním chlazeného a mraženého zboží a služeb s ním spojených.

Věříme, že Vám společnost FROST Logistics a.s. bude i nadále silným a stabilním partnerem a budete našich služeb využívat alespoň tak jako doposud.

Robert Svědík
jednatel společnosti

 


Certifikáty


Spolupracujeme

Podporujeme