Kariéra

Robert Svědík, Frost Logistics

“Chci, aby se v mé firmě měli zaměstnanci dobře. I když je nás už 130, stále jsme rodinná firma, kde si vzájemně pomáháme. Naši lidi nejsou jen čísla - s většinou se znám osobně, vím o jejich radostech i starostech. Díky tomu můžeme vůči sobě být otevření a bavit se na rovinu. Také si zakládám na tom, že co slíbím, to dodržím.“

Robert Svědík, majitel společnosti

Naši zaměstnanci mají k dispozici tyto benefity:

  • Věrnostní příplatek za odpracované roky: 3 roky 1000 Kč, 5 let 2000 Kč, 7 let 3000 Kč, 10 let 4000 Kč
  • Nákup masa za velkoobchodní ceny (30-40% sleva)
  • Vstup ZDARMA do posilovny Fitness Action
  • Slevu 20% na masáže v Thai Thai
  • Zaměstnanec s rodinou má zdarma pobyt v penzionu IRIS v Krkonoších (týden za rok)
  • 30 litrů nafty zdarma měsíčně pro všechny řidiče MKD a VD
  • Odběr motorové nafty do soukromého vozu za výhodnou cenu
  • Stravenky v hodnotě 105 Kč (nevztahuje se na řidiče)

Volné pozice

Řidič

Řidič pro mezinárodní kamionovou dopravu

Pracovní poměr: do trvalého pracovního poměru

Frost Logistics vlastní logistické sklady, takže máte jistotu stabilní práce a pravidelného příjmu. Ve vozovém parku máme max. 3 roky staré vozy SCANIA TOPLINE, MAN TGX s XXL kabinou, obouváme kvalitní pneumatiky Michelin. Naši technici a dispečeři jsou řidičům k dispozici na telefonu 24/7.

Co budeme čekat od vás?
  • přepravu chlazeného a mraženého zboží (nejčasněji masa)
  • jezdit budete do Španělska, Francie, Beneluxu
  • bezpodmínečné dodržování nařízených přestávek v jízdě a AETRu
  • hospodárnou jízdu podle předpisů

Pro tuto práci potřebujete:
  • alespoň 1-2 roky praxe C +E (frigo výhodou)
  • platnou kartu tachografu a profesní průkaz
  • čistý trestní rejstřík
  • chuť pracovat a vyjít kolegům vstříc

My vám za to nabízíme dlouhodobou práci ve stabilní a přátelské firmě. U nás nejste jen „SPZka“, záleží nám na tom, aby se vám pracovalo dobře. Naši dispečeři si vás budou hýčkat a za dobře odvedenou práci vás skvělá odměna nemine.

Pracoviště: Dolní Jirčany

V případě zájmu kontaktujte:
Veronika Bojdová, telefon: +420 737 219 896, veronika.bojdova@frostlogistics.cz

Řidič

Řidič pro vnitrostátní kamionovou dopravu

Chcete být o víkendu a večer s rodinou? Preferujete práci, která odsýpá a kde není dlouhé čekání při vykládce? Utáhnete na paletovém vozíku 700-800 kg?

Pokud ANO, čtěte dál!

Na pozici řidiče VD od vás budeme očekávat:
  • Správně naložené zboží, které má být odvezeno (převažují noční nakládky a rozvoz)
  • Bezpečné doručení zboží zákazníkovi v domluveném čase
  • Předání zboží zákazníkovi a odvoz prázdných obalů zpět na firmu

  • Aspoň 1-2 roky praxe C +E (frigo výhodou)
  • Platná karta tachografu a profesní průkaz
  • Čistý trestní rejstřík
  • Nejlépe mezi nás zapadne člověk, který nemyslí jen na sebe a dokáže pomoci kolegům

My vám za to nabízíme dlouhodobou práci ve stabilní a přátelské firmě, kde je každý zaměstnanec důležitý ... u nás nejste jen „SPZka“, záleží nám na tom, aby se vám u nás pracovalo dobře. Náš dispečer si vás bude hýčkat a za dobře odvedenou práci vás skvělá odměna nemine.

Skladník

Skladový pracovník

Pracovní poměr: trvalý pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, popř. i brigádník

Pokud nemáte rádi horko, tak práce v našem skladu je pro vás ideální! Celoročně se můžete těšit na teplotu 0-5 stupňů a máte-li rádi maso, přijdete si na své!

Náplň práce:
  • příjem/výdej, kontrola, vychystávání a manipulace se zbožím
  • bezchybné naskladnění, vyskladnění a vychystávání zásilek
  • kontrola dokumentů

Nabízíme:
  • základní plat + bonus podle výkonu + věrnostní příplatek
  • příplatky za práci v noci a o víkendu, placené přesčasy
  • práci v moderním skladu s využitím nejmodernější techniky

Požadujeme:
  • zkušennost s řízením manipulační techniky výhodou - popřípadě zajistíme zaškolení
  • průkaz pracovníka v potravinářství
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědný přístup
  • chuť pracovat ve 3-směnném provozu, včetně víkendů

Přejete si pro nás pracovat? Napište nám!

Vyberte nebo přetáhněte soubory myší SEM!

Nepovolený soubor!

Soubor je větší než !

Součet souborů přesahuje !

Soubor se stejným jménem jste již přiložili!

Celkem velikost:
0 B

Max. velikost každé přílohy je . Max. velikost všech příloh je .

Povolené přílohy jsou:
Dokumenty = pdf, txt, doc, docx, odt
Fotografie = jpg, jpeg

Přikládáte-li soubory, prosíme vyčkejte určitou dobu po přidání. Soubor se musí nejdříve přenést na náš server, než se vyobrazí v seznamu příloh.